הצהרת הון

צריכים להגיש הצהרת הון למס הכנסה?

 

הצהרת הון הינה דוח על נכסים והתחייבויות של תושב ישראל ומשפחתו המוגש מס הכנסה בהתאם לדרישה מפורשת לתאריך נתון. אחד המפגשים הראשונים שלך כעצמאי או כבעל חברה עם רשויות המס מתרחש כאשר תידרש למלא הצהרת הון. כל הצהרות ההון אותן תידרש להגיש חשובות אך ההצהרה החשובה ביותר הינה ההצהרה הראשונה אשר מהווה את הבסיס להכנת הצהרות ההון הבאות ולכן יש להכינה בדיוק רב הכולל מחשבה רבה.

 

מס הכנסה יבצע השוואה בין הצהרת ההון הראשונה לבין השנייה במטרה לחשוף העלמות מס. גידול בהון שלא יוסבר לרשויות המס כנדרש יחוייב בתשלום מס ויחשב כהעלמת מס אשר יוביל לחקירה וכן להסתבכות בפלילים.

 

הצהרת הון הינה צומת מסוכנת שאנו נגן עליכם מפניה בעזרת הידע המקצועי וניסיוננו הרב לדעת אילו פרטים להכליל בהצהרת ההון שימנעו מכם תשלומי מס מיותרים וכן הסתבכות עם הרשויות.

 

לפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות התקשרו 

072-393-8803

 

 

 אם ברצונכם לדעת למה אנחנו לחצו כאן!

 

 

לשאלות נפוצות לחצו כאן

שאלה: איך מגישים הצהרת הון?
תשובה: הגשת הצהרת הון עשויה להיות עניין מורכב. עבור הנכסים וההתחייבויות שממלאים בטופס הצהרת ההון יש צורך להשיג אישורים מתאימים מגורמים שונים, כמו בנקים לצורך דיווח על הלוואות, וחסכונות והשקעות. הצהרת ההון הראשונה הינה קריטית במיוחד שכן עליה מסתמכות ההצהרות הבאות.
✔ למשרד ניסיון רב בהגשת הצהרות הון לקוחות רבים. אנו מתחייבים למחירים נוחים תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה.

שאלה: האם ניתן להכין את הצהרת ההון ללא איש מקצוע?
תשובה: את הצהרת ההון ניתן למלא לבד אך לרוב מומלץ להיעזר בגורם מקצועי שכן רשויות המס מסתמכות על הצהרות ההון, בודקות את אמיתות ההצהרה ומשוות ביניהן בעיקר כדי לאתר העלמות מס ובעיות נוספות בתשלומי המיסים. במידה והצהרת ההון בוצעה בצורה לא מדויקת, עשויות רשויות המס להטיל סנקציות על הנישום.
✔ פנו אלינו לצורך מילוי הצהרת הון ותחסכו לעצמכם בירוקרטיות מול רשויות המס. אנו נדאג שהצהרת ההון שלכם תהיה מלאה וללא טעויות או חורים בדיווח.

שאלה: כיצד השירות מתבצע?
תשובה: לרוב, שירותי הגשת הצהרות הון נעשים אצל רואה חשבון מוסמך. רואה חשבון בעל ניסיון בהגשת הצהרות הון יידע לכוון את הלקוח לגבי המסמכים הנדרשים. בנוסף, הוא ידאג לכסות כל פינה בדוח, כך שלא ייווצר מצב שבו בהצהרות ההון הבאות יתגלו פרטים שנשכחו בהצהרה הקודמת.
✔ הגיעו אלינו לפגישה ואנו ניתן לכם את הביטחון לבחור בנו בידיעה שלא תיתקלו בבעיות בהגשת הצהרת ההון שלכם.

שאלה: מי צריך להגיש הצהרת הון?
תשובה: הצהרת הון יש להגיש רק לאחר שהתקבלה דרישה מרשות המיסים. בדרך כלל הצהרות הון נדרשים להגיש עצמאיים, בעלי חברות ושכירים בעלי הכנסה גבוהה. הצהרת ההון הראשונה נדרשת בסמוך לפתיחת העסק והבאות אחריה מוגשות אחת לכמה שנים.
✔ משרדנו מציע שירות הגשת הצהרת הון ברמה גבוהה וללא התפשרות עבורכם.

ההסברים הובאו בקצרה ועל מנת לתת רקע כללי בלבד ואין לראות בכתוב יעוץ או תחליף ליעוץ מקצועי!

לפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות התקשרו 

072-393-8803

אם ברצונכם לדעת למה אנחנו לחצו כאן!